Bize Ulaşın

Dolap Tasarımı, Dolap Üretimi ve İmalatı

Yaşam alanlarınıza bambaşka bir kimlik kazandıracak, tamamen ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun bir dolap tasarımı için Nude Design’ı tercih edebilirsiniz. Geniş ve dekoratif depolama çözümleri, dayanıklı malzeme, yüksek kalite standartları ve özel mimari destek gibi avantajlara sahip Nude Design’in hazır dolap tasarımlarına göz atabilir veya kendinize özel bir dolap tasarımı siparişi verebilirsiniz.

Yenilikçi ve Özgün Tasarımlı Dolap Modelleri

Giyinme odanız, yatak odanız, vestiyeriniz veya banyonuz için özel tasarım dolapların üretimini gerçekleştiriyoruz. Modayı ve güncel ev dekorunu yakından takip eden ekibimiz, hayatınızı kolaylaştıracak, iç mekanlarınıza estetik kazandıracak, kullanışlı ve uzun ömürlü dolap tasarımları ile özel ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor. Hiç beklemeden hazır konsept dolaplarımız arasından bir seçim yapabileceğiniz gibi; belirli ebatlarda, tamamen yaşam alanınıza uygun özel bir dolap tasarımı yaptırabilirsiniz.

Hazır Giyinme Odası Dolap Modelleri ve Giyinme Odası Dolap Tasarımı

Modern ve klasik mobilya anlayışına uygun, benzersiz hazır giyinme odası dolap modellerimizle evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Dilerseniz giyinme odanızın ölçülerine uygun, istediğiniz bir tarzda ve konseptte hazır giyinme odası dolabı tasarım siparişi verebilirsiniz. Alanının en iyi iç mimarlarıyla birlikte çalışan Nude Desing olarak, her evin özel olduğunu biliyor, özel mobilya tasarım çözümleri sunuyoruz.

Giyinme odanızı gereksinimleriniz de göz önünde bulundurarak, deneyimli tasarımcılarımız ve imalat ekibimizle yeniden tasarlıyoruz. Beğendiğiniz fikirleri mobilyalara işliyor, tamamen alanınıza uygun çözümler sunuyoruz. Kaliteli hammadde, kusursuz işçilik ve iç mimar desteği ile imal ettiğimiz giyinme odası dolap modelleri, onlarca farklı renk, desen, tasarım ve malzeme çeşidine sahiptir. Dilediğiniz formda, dilediğiniz ölçüde, dilediğiniz depolama seçenekleri bulunan dolaplar tasarlıyoruz. Nude Design’ın hazır giyinme odası konseptleri arasından da evinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Hazır Gardırop Modelleri ve Özel Gardırop Tasarımı

Yatak odası, genç odası veya misafir odaları için özel olarak tasarladığımız gardırop modellerinin yanı sıra hazır gardırop modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. İçerisinde yer alan pek çok depolama biriminin yanı sıra, kullanımı kolay ve pratik fonksiyonel özelliklere, evinizin dekorasyonuna uygun zengin renk seçeneklerine, klasik, modern, rüstik ve avangart konseptlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Depolama alanınızı özelleştirme, odanızı verimli bir şekilde kullanma, yalnızca ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlayacağımız bir mobilyaya sahip olmak için Nude Design’ı tercih edebilirsiniz.  

Hazır Vestiyer Modelleri ve Özel Vestiyer Tasarımı

Misafirlerinizi karşıladığınız iç mekan alanı olan vestiyerler, bir yönüyle evin dekoratif anlamda özetidir. Özgün tasarımlara ve çarpıcı detaylara sahip hazır vestiyer modellerimize göz atabileceğiniz gibi; evinizin veya ofisinizin giriş bölümleri için özel vestiyer tasarımı hizmetimizi de seçebilirsiniz. Sanatsal objelerle, farklı geometrik şekillerle, modern ve klasik konseptlerle, ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarladığımız vestiyer modelleri, evinize benzersiz bir estetik kazandıracak.  

Hazır Banyo Dolabı Modelleri ve Özel Banyo Dolabı Tasarımı

Evinizde depolama ihtiyaçlarınız için farklı fonksiyonel bileşenlerle, adeta sanatsal titizlikle üretilen banyo dolabı modellerimiz arasından tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Minimal iç mekanlardan geniş alanlara, modern tasarımlardan geleneksel çizgilere ve tamamen size özel olarak imal edilen banyo dolaplarına kadar sayısız alternatif arasından beğendiğinizi seçmekte özgürsünüz. Eğer evinize uygun bir banyo dolabı modeli ve ölçüsü seçmekte zorlanıyorsanız, Nude Design’in sektörünün en iyi iç mimarlarından destek alabilirsiniz. Banyonuzu baştan aşağı değiştirecek dolap tasarımları için Nude Design’in yenilikçi kreasyonuna göz atın.

Özel Tasarım Dolap mı, Hazır Dolap mı?

İster özel tasarım bir dolap seçin, ister hazır stok dolaplarımızdan birisini seçin; üstün malzeme kalitesi, kusursuz işçilik ve kurulum gibi ortak avantajlara sahip olacaksınız. Fakat alanınızı verimli kullanma konusunda özel tasarım dolaplar size avantaj sağlayacakken, hızlı temin süresi konusunda hazır dolaplar avantajlıdır. Peki özel tasarım dolap mı seçmelisiniz yoksa hazır dolap mı? Gelin birlikte değerlendirelim:

Hazır Dolapların Avantajları

  • Seri üretim yapıldığı için hazır dolaplar daha uygun maliyetlidir.
  • Eğer beğendiğiniz renk ve tasarıma sahip bir hazır dolap modeli satın almaya karar verdiyseniz, stoktan gönderildiği için çok daha hızlı bir temin süresine sahiptir. 
  • Geniş hazır dolap portföyü arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Özel Tasarım Dolapların Avantajları

  • Boyutlar, şekiller, renkler, malzemeler, yüzeyler, özellikler, işlevler, bunların tümü kişiliğinize, ihtiyaçlarınıza, yaşam tarzınıza ve bütçenize uyacak şekilde son derece özelleştirilebilir.
  • Nude Design için tüm ev dekorasyon ürünleri gibi dolap da bir sanattır. Nude Design mimarları ve dekorasyon uzmanları ile çalışırken, nihai ürünün tam olarak hayal ettiğiniz gibi olduğundan emin olmak için her adımda sizinle birlikte olacağız. Tasarımcılarımız, yılların verdiği deneyimi, edindikleri içgörüyle ve özgün fikirlerle birleştirerek, beklentilerinizin de ötesinde bir ürün ortaya koyar.
  • Tamamen yaşam tarzınıza uygun bir dolaba sahip olursunuz. Kişiye özel dolaplar, optimum alan kullanımı, kişiselleştirilmiş depolama çözümleri ve oda düzenini dilediğiniz gibi değiştirme imkanı sunar.

Nude Design Dolap İmalatı

Nude Design İç Mimarlık ve Tasarım firması olarak; çağdaş ev dekorasyonunu ve mobilya sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyor; modasını sizin belirleyeceğiniz ürünler ortaya koymaktan mutluluk duyuyoruz. Özel dolap tasarımı, dolap üretimi ve imalatı konusunda uzman olan ekibimiz, fonksiyonelliği ve estetiği harmanlayarak; çevreye duyarlı ve uzun ömürlü iç mekanlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerimiz, hem satış öncesi hem de satış sonrası destek ile müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmektedir. İç mimarlık ile ilgili her türlü tasarım, proje ve danışmanlık hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.