Bize Ulaşın

İç Oda Kapısı Tasarımı, İç Kapı Üretimi ve İmalatı

Dekorasyon ve imalat tecrübemizle iç oda tasarımı konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Redecor İstanbul’da kapının sadece odalar arası bir ayrım olmadığına inanıyoruz. İç dekorasyonda önemli bir yeri olan kapılar, evinize güzellik ve işlevsellik getiren kritik bir unsurdur. Sabah kalktığınız andan itibaren gece yatana kadar günde onlarca kez kullandığınız ergonomik mobilyalardır.

İç Oda Kapısı Modelleri

Luxury Line markası altında her eve ve her tarza uygun, çekici tasarımı ve dayanıklılığı ile öne çıkan birçok model alternatifi sunuyoruz. Luxury, Trend ve Private gibi içerisinde onlarca farklı modeli barındıran serilerden beğendiğinizi seçebilir, dilerseniz iç mimar desteğiyle yaşam alanlarınıza uygun, size özel ölçülerle ve sizi yansıtan tarzlarla kullanabileceğiniz iç oda kapısı tasarlamamızı talep edebilirsiniz. 

Modern iç oda kapıları, klasik iç oda kapıları, retro-modern iç oda kapıları, geleneksel iç oda kapıları, ahşap iç oda kapıları gibi farklı kategorilere ayırabileceğimiz pek çok model arasından zevkinize uygun ürünler, web sitemizde listelenmektedir. Beğendiğiniz modellerle ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için ürün sayfalarında yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız, en kısa süre içerisinde size dönüş yapacak ve evinize özgü iç kapı seçenekleri ve tasarım konularında mimari destek alabileceksiniz. 

Evinize Özel İç Oda Kapısı Tasarımı 

Birçok ev sahibi, evleri için ideal dış kapıyı seçme konusunda çok düşünür, ancak özel iç kapılar da aynı derecede önemlidir. Yatak odanızı, yemek odanızı veya banyonuzu evin geri kalanından ayıran kapılar, üst düzey iç mekanlar söz konusu olduğunda kilit rol oynayan kritik tasarım öğeleridir.

Evinizin iç kapıları, ister yaşam ister çalışma alanı için stili, kişiliği ve prestiji tanımlayan en etkili özelliklerden birisidir. Kapılarımız, tarzınıza uyacak ve evinizin estetik çekiciliğini ön plana çıkaracak şekilde özel olarak tasarlanmaktadır.

Eviniz için malzeme ve tasarım açısından en kaliteli kapıları imal ediyoruz. Redecor İstanbul markası altında üretilen iç oda kapıları, ev yaşam tarzınızın ayrılmaz bir parçasıdır ve yaşam alanlarınıza tatmin edici bir dekor seviyesi kazandırır. 

İç Oda Kapılarında Kusursuz Ayrıntılar ile Stilinizi Tamamlayın!

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kapı stilleri ve malzemeleri vardır. İstediğiniz malzemelerden imal edilerek, evinizin dekorasyonuna uygun şekilde kaplanan ve tarzıyla evinize yepyeni bir soluk getirecek özel tasarım kapıları tercih edebilirsiniz. Her bir ayrıntısı özenle tasarlanan ve uzun yıllar ilk gün ki gibi kullanım avantajı sunan ürünlerimiz, her bir projenin benzersiz özelliklerini ve mimari gereksinimlerinizi karşılamak için uzman tasarımcıların ve mimarların imzasını taşımaktadır.

Özel oymalardan çıkıntılı şekillere kadar, her özel iç kapıyı tasarlamak ve yaratmak için yüzlerce saat harcanır. Camlı ve pervazlı, kulplu ve kulpsuz, yüksek ve alçak, metalik veya mat, beyaz veya siyah, onlarca farklı stilde evinize özel renklere ve stillere sahip iç kapı modellerine göz atabilirsiniz. 

İç Oda Kapılarının Özellikleri

Luxury Line olarak iç oda kapılarında uyarlanabilir pek çok model seçeneği sunuyoruz. Ürün sayfalarını ziyaret ederek, ilgili model seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ayrıca bu modellere, farklı camlı seçenekler dahil edilebiliyor. Lüks, eko, 40mm ve 35mm gibi donanım özelliklerine ek olarak, kasa pervas seçenekleri arasından da dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz. 

Üretimini ve imalatını yaptığımız özel tasarım iç oda kapılarının kullanım alanına ilişkin bilgiler ürün sayfalarında yer almaktadır. Modellere göre otel, kişisel ev kullanımı, iş yeri ve ofis gibi alanlar için kullanılabilen ürünler mevcuttur. 

Kaliteli ve dayanıklı menteşeler, oda içi kilit sistemi, süpürgelikler, stoper ve hidrolik kapatıcı gibi özellikler de modellerimiz arasında dikkat çeken donanımlardır. Tüm modellerde pek çok renk seçeneği bulunuyor ve müşterilerimiz, diledikleri gibi bir renk tonu seçme konusunda tamamen özgürler. 

İç Oda Kapısı Seçimi Nasıl Yapılır?

Eviniz için doğru iç kapı seçimi oldukça önemlidir. Evinizin rengine, boyutuna ve tarzına uygun olmalıdır. En iyi kapı tasarımlarından oluşan koleksiyonumuzla, iç mekanlarınıza mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fakat ne tür bir seçim yapmanız gerekiyor? Pek çok seçenek arasından doğru olanı seçmek için dikkat etmeniz gerekenler neler? Ana hatlarıyla değinelim.

Evinizin Tarzını Göz Önünde Bulundurun

Eviniz için kapı seçerken öncelikle evinizin tarzını göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, evinizi yeniden şekillendiriyorsanız, oluşturmaya çalıştığınız farklı kapı tasarımlarını önceden düşünmeniz gerekir. Tarzınızı oluşturmuş olmak, seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olacaktır.

Kapının Yer Alacağı Alanı Düşünün

Yeni bir kapı satın alırken, mahremiyet seviyesine uygun tasarıma sahip modeller üzerinde durmalısınız. Örneğin yatak odasına veya oturma odasına açılan kapılar farklı türde tasarlanmaktadır. Benzer şekilde bir banyo veya WC kapıları da kullanım alanının gerektirdiği özellikleri karşılayacak şekilde daha farklı tasarlanmaktadır.

Ölçülendirmeye Dikkat Edin

İç mekan için önemli bir dekoratif unsur olan kapılarınızı seçerken, kapının ölçüleri ile duvar ölçüleri arasında bir oran olmalıdır. Ne çok büyük, ne de çok küçük olmamalıdır. İç oda kapısı tasamı konusunda mimarlarımızdan destek alarak, ne tür bir kapı ölçüsü seçmeniz gerektiği konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

İç Oda Kapısı Fiyatları

Diğer tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi iç oda kapılarında da fiyatlandırmayı etkileyen başlıca faktörler vardır. Kapının imal edildiği malzeme türü, kaplama kalınlığı, donanımı, rengi, ölçüleri, modeli, işlemeleri, vb. pek çok kriter, iç oda kapısı fiyatlarını belirleyen özelliklerdir. Hem kişisel yaşam alanlarınızı hem de iş yerleri ve ofislerinizi en dayanıklı ve en estetik kapılarla donatmak için Luxury Line’ın dünya genelinde tercih edilen ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Modeller, fiyat bilgisi ve özel tasarım talepleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.