Bize Ulaşın
Hakkımızda
Redecor Mutfak - Kapı - Tasarım - İç Mimarlık
Redecor Mutfak - Kapı - Tasarım - İç Mimarlık

Redecor İstanbul, işlevle biçimi birleştirerek, düzenleyerek, sıradan olmayanın tarzını yansıtır; hayata sadelik perspektifinden bakar. Redecor İstanbul, detaylar kadar konfor ve fonksiyonelliğe önem verir.

2020 yılında kadın girişimciliği öncülüğünde kurulmuş olan Redecor İstanbul Mutfak - Kapı - İç Mimarlık - Tasarım, faaliyetlerine kurumsallaşma yolunda devam etmektedir.

Vivense, Redecor, Franke markalarını bünyesinde toplayarak; tasarım, danışmanlık, proje geliştirme ve yönetimi, uygulama hizmetleri veren Redecor İstanbul, gerek yurtiçi gerek yurtdışında farklı büyüklük ve çeşitlilikte projeler gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz
Misyonumuz

Geleneklerimize önem veriyoruz, geçmişi, günümüz ve gelecek değerlerini tasarımlarımıza yansıtıyoruz. Fonksiyonellik ve estetiği harmanlayarak sıradanlıktan uzak, doğaya ve çevreye duyarlı, güçlü ve yenilikçi mekanlar oluşturmak; şeffaf, samimi, güvenilir ve dürüst bir hizmet sunmak önceliğimiz.

Şeffaflık, güvenilirlik, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerine çalışma ve yaşam felsefesi kabul eden firmamızı en iyi şekilde temsil edip adımızı sektörde duyurmak gayretindeyiz. Değişen çağda değişmeyen tek şeyin şeffaflık olduğu düşüncesiyle işlerimizi geliştirmek ve daima çözüm odaklı olarak müşterilerimizi bir aile şefkati ve samimiyeti sunmak her zaman misyonlarımızın başında gelecektir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Daima güncel kalarak kalite standartlarımızın en üst seviyede olduğu projeler ortaya çıkarırken, müşterilerimizin isteklerini en doğru şekilde anlayıp uygulamalarımıza yansıtarak güçlü bir iç mimarlık firması olarak sektörde güvenilir bir konumda bulunmaktır.

İşimizde şeffaflığa değer veriyor, müşteri memnuniyeti ile motive oluyoruz.