Bize Ulaşın

Özel Mutfak Tasarımı, Mutfak Modelleri Üretim ve İmalatı

Sıradan olmayanın tarzını yansıtmaya odaklanan Redecor İstanbul olarak, özel mutfak tasarımı, hazır mutfak satışı, mutfak üretimi ve imalatı gibi konularda tecrübeli iç mimarlarımızla hizmet veriyoruz. Fikirlerinizi önemseyerek, içerisinde bulunmaktan keyif alacağınız göz alıcı mutfaklar tasarlamaya özen gösteriyoruz.

Günümüz ve gelecek değerlerini özgün tasarımlarla ortaya koyan ekibimiz, alışılagelmişin dışında, hem insana hem de çevreye duyarlı, fonksiyonel ve yenilikçi mekanları yaratmak için uzman iç mimar ekibi ile hizmet vermektedir. 

İç Mimar Destekli Özel Mutfak Tasarımı Uygulamaları

Redecor İstanbul, bir iç mimarlık şirketidir. Ulusal ve uluslararası pek çok küçük ve büyük ölçekli projeye imza atan firmamız, tüm projelerinde konforu, işlevselliği ve sadeliği ön planda tutar. Bünyesinde alanının en iyi iç mimarlarını barındıran şirketimiz, kişiye özel sıfırdan mutfak tasarımları ortaya koymaktadır. Bu alandaki çalışmalarımız, mutfağa dahil olan tüm eşyalar, ekipmanlar ve tesisatları içermektedir. Ayrıca mekan içi (duvarlar, zemin kaplamaları, musluklar, aydınlatma sistemleri, vb.) her türlü unsuru yenilikçi bir tasarım anlayışıyla ele almaktadır.

Sevdiğiniz renkleri, ihtiyaç duyduğunuz mobilyalarla ve hayalini kurduğunuz eşsiz atmosferle birleştirerek yaşamaktan zevk aldığınız mutfağa sahip olmanızı sağlıyoruz. Belirlemiş olduğunuz bütçe dahilinde, dikkat çeken tasarım fikirlerini eksiksiz olarak hayata geçiriyoruz. Kontrast ve pastel renkler, sade figürler, en ince ayrıntıları düşünülmüş hatlar, geniş depolama alanı, ferah bir atmosfer ve minimal yaşam alanı gibi her türlü dekorasyon tercihine uyum sağlıyoruz. Sizleri dinliyor, gereksinimlerinizi anlıyor ve kendinizi şımartacağınız mutfak tasarımlarıyla evinizde geçirdiğiniz zamanın değerli olmasını sağlıyoruz.

Özel Mutfak Dolapları

Tamamen size özel bir mutfak dolabı tasarlayan ekibimiz, alanınızı en verimli nasıl kullanabileceğinizi ve mevcut ölçüleri göz önünde bulundurarak fonksiyonel bir yaşam alanı ortaya koyuyor. Depolama gereksinimleriniz, tercih ettiğiniz renkler, beğendiğiniz malzeme türleri ve ekipmanlarını temin ediyor; mutfağınıza bir uyum yakalayacak şekilde uyarlıyor. Özel tasarım mutfak dolapları ile kendinizi şımartabilir, zaman geçirmekten keyif aldığınız bir alana dönüştürebilirsiniz.

Bütçenize ve zevklerinize uygun olarak, deneyimli iç mimarlarımızla birlikte tasarladığımız özel mutfak dolabı modelleri ile sınırsız renk ve model çeşitliği arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Doğallığı ve sadeliği ön planda tutarak, yıllara meydan okuyan tasarımlar geliştiriyoruz. Evinizin diğer odaları ile harika bir uyum sağlayacak olan mutfaklarınız, ailenizle ve sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktireceğiniz özel alanlara evrilecek.

Özel Tasarım Mutfak Dolabı Modelleri

Hazır mutfak dolapları, tam anlamıyla alanınız için kullanışlı olmayabilir ve mevcut alanı iyi bir şekilde kullanmanızı engelleyebilir. Ayrıca depolama gereksinimlerinize etkin bir çözüm sunmayabilir. Çağın ötesinde tasarımları, uzman iç mimarlarımızla mutfaklarınıza uyarlayarak; yalnızca size özel olarak tasarlanan modellere sahip olabilirsiniz. Tarzınız, tercihleriniz ve ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak bütçenize uygun özel tasarım mutfak dolabı modelleriyle hizmet veriyoruz. 

Mutfak Modelleri Üretimi ve İmalatı

Mutfağınızı dekore etme konusunda sabırsızsanız, zaten üretilmiş ve satışa hazır olan modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak hazır mutfak dolabı modelleriyle hiç beklemeden yeni mutfağınıza kavuşabilirsiniz. Redecor İstanbul olarak mutfak modelleri üretimi ve imalatı yapmaktayız. İç mimar destekli tasarım modellerimizle mutfağınıza uygun olan pek çok alternatiften size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tamamen doğal ürünlerden, çevreye duyarlı ve işlevsel mobilyalar ortaya koyan ekibimiz, dayanıklı, sade, benzersiz detaylarla donatılmış iç mekanlara sahip olmanız için hazır mutfak dolabı modelleriyle hizmet veriyor. Yine iç mimar destekli mutfak modellerimiz, bütçenize uygun seçeneklerle beğeninize sunuluyor.

Özel Tasarım Hazır Mutfak Dolabı Modelleri

Redecor İstanbul olarak bünyemizde geleneksel ve çağdaş tasarım anlayışlarını birlikte içeren eşsiz modellere yer veriyoruz. Bu modellere, web sitemizin “Ürünler” menüsü altında yer alan “Mutfak” sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

Kulpsuz tasarıma, sade ve parlak kapak seçeneklerine ve minimalist çizgilere sahip, geniş çekmece ve mekanizmalı dolapları ile dikkat çeken Optimum özel tasarım mutfak dolabı,

Gösterişli hatlardan ve retro tasarımlardan hoşlananlar için geliştirdiğimiz son derece şık, klasik çerçeveli kapakları hayran kalacağınız Infinity özel tasarım mutfak dolabı,

Kendinden entegreli kulpları, lake boya katmanı, alüminyum çerçeveli cam kapakları ile ferah bir atmosfer sunan Stark özel tasarım mutfak dolabı,

Hem kulplu hem de kulpsuz seçenekleri olan, oldukça cesur ve teknoloji odaklı, özel tasarım detaylarıyla işlenmiş Focus X özel tasarım mutfak dolabı,

Ahşabın benzersiz dokusu ile geleneksel ve modern tasarım anlayışının harika bir uyum yakaladığı, parlak yatay fugalı kapaklar ile dinamizmi yakalayacağınız Stella X özel tasarım mutfak dolabı,

Beyaz ve tonlarından hoşlananlar için parlak lake ve alüminyum detaylarla işlenen mutfak dolaplarına sahip olmak için Diamond özel tasarım mutfak dolabı,

Şık ve gösterişli bir yaşam alanı oluşturmak için kusursuz bir işçilikle üretilen, altın sarısı alüminyum çıtalara ve dikey fugalı parlak lake kapaklara sahip Diamond X özel tasarım mutfak dolabı,

Sade ve şıklığın mükemmel bir şekilde birleştiği, membran ve lake boya kaplama seçenekleri ile sunulan, hemen her türlü iç mekan özelliğine uygun Impreial özel tasarım mutfak dolabı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Ayrıca Joy, Stella, Joy X gibi geniş kullanım alanı ve ferah bir atmosfer sunan işlevsel mutfak dolaplarımıza göz atabilirsiniz.