Bize Ulaşın

Sık Sorulan Sorular

Bir iç mimarlık ofisini ziyaret etmeden önce neye ihtiyacınız olduğunu genel hatları ile belirlemiş olmanız proje sürecinin hızlanmasına katkı sağlayacaktır. Konut dışı olan projelerde yapının hangi amaç ile kullanılacağı, kaç kişi için tasarlanacağı ve yaklaşık olarak bu iş için kullanılacak bütçe belirlenmelidir. Bu sayede İç Mimarlık ofisinde yapılacak ön görüşmede iç mimar tarafından sorulan sorular ve yönlendirmeler ile birlikte var olan fikir daha uygulanabilir ve ihtiyaçları en üst düzeyde karşılar nitelikte ortaya çıkacaktır.
Projenin yapılacağı alana keşif düzenlenir, ölçülendirme çalışması yapılır. Yapılan ön görüşme sonucunda iç mimarlık ofisi tarafından konsept belirleyici ilk şematik çalışmalar yapılır, iki boyutlu ve moodboard hazırlanır .Taraflarca proje sözleşmesi imzalanır. Taraflarca onaylanan ön tasarım detaylı bir proje haline getirilir ve 3D çalışması yapılır. Danışanın isteği doğrultusunda yapılan revizelerden sonra proje ile ilgli üretimler başlar ve uygulamaya hazır hale getirilir.
Yapılacak olan projenin türü, büyüklüğü, kapsamı ve kullanılacak malzemelerin niteliğine göre teslim süresi değişiklik göstermektedir.
Projeye bağlı olarak yurtiçi tüm şehirlere ve yurtdışına hizmet verebiliyoruz.
Kayseri'de bulunan 10.000 m² tesisimizde ürünlerimizin üretimini sağlamaktayız.
Web sitemizdeki iletişim kısmından detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Gölet Park Avm içersinde bulunan ofisimizi ziyaret ederek iç mimarlarımızla görüşerek ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
Redecor İstanbul olarak instagram ve facebook uygulamalarımızı aktif olarak kullanmaktayız.
Web sitemizin ana başlıklarındaki iletişim kısmından formumuza ulaşabilirsiniz.