Bize Ulaşın

Konut Tasarımı

Her projeye özel, kişiselleştirilmiş konut tasarımı hizmeti veriyoruz. Konsept oluşturmadan teknik çizimlere, stil belirlemeden uygulamaya kadar eksiksiz bir çalışma şekline sahibiz. 

Redecor İstanbul ile konut tasarımı konusunda görüşme yaptığınızda, deneyimli iç mimarlarımızla kişisel tercihleriniz, benzersiz ihtiyaçlarınız, zevkleriniz ve diğer önemli tasarım yönleri hakkında belirli konuları açığa kavuşturmuş olacaksınız. İlk görüşmemizin ardından, bütçenize uygun bir çalışma kapsamı belirlemiş olacağız.

Harika tasarımın, tasarımın önemli ilkelerinin, müşterinin benzersiz ve kişisel vizyonuyla ve tasarımcının becerileri, uzmanlığı ve stiliyle uyumlu bir şekilde birleştirilmesi olduğuna inanıyoruz. Her projenin başarısının, müşterilerimizi dinleme yeteneğimize bağlı olduğunu anlıyoruz.

İç Tasarım Konsepti Belirleme

İlk görüşmenin ardından gerekli bilgilerin temin edilmesiyle, ekibimiz mevcut konutunuzun bir çizimini yapacak, nihai tasarım konseptinin benzersiz kişiliğini, yaşam tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı yansıttığından emin olmak için can alıcı fikirleri bir araya getirmiş olacağız. İç tasarım konseptimiz; şematik tasarım, yerleşim önerileri, renk ve malzeme türlerinden oluşmaktadır. Müşterilerimizin konutlarına ilham verici bir görünüm kazandırmak için yenilikçi tasarım anlayışını fonksiyonellikle birleştiriyor, yaşam alanınızda keyif alacağınız bir atmosfer yaratmayı hedefliyoruz. 

Konut Tasarımı Detaylarının Belirlenmesi

Tasarım konsepti geliştirilip onaylandıktan sonra daha detaylı bir tasarım aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada ekibimiz, projenizin her unsurunu doğru bir şekilde geliştirir. Aydınlatma, elektrik, zemin, vb. belirli hususları detaylandıran paketler oluşturuyoruz. İleriye dönük olarak, malzemeler, yüzeyler, mobilyalar, donanımlar ve ekipmanlar için programları belirliyor ve geliştiriyoruz.

Ürünlerin Tedarik Edilmesi

Tasarım süreci unsurları tasarım detaylarının belirlenmesini müteakip ürünlerin teslimat ve kurulum gibi işlemlerini organize diyoruz. Geniş ürün ve tasarım çeşitliliği ile çeşitli duvar kağıtları, mobilyalar, zemin kaplamaları ve tasarımın diğer bileşenlerini tedarik ediyoruz. Ekibimiz, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli özel yatak odası mobilyaları, mutfaklar, banyolar ve giyinme odaları gibi yaşam alanlarınız için geleneksel ve modern tasarım anlayışlarına, zamanın ötesinde detaylara ve konforun baz alındığı özel ayrıntılara yer veriyor.

Proje Koordinasyonu

Konut tasarımında etkili bir proje koordinasyonu, ister konut ister ticari olsun, her başarılı projenin anahtarlarından birisidir. Müşterilerimizin olumlu deneyiminin, bu başarının hayati bir parçası olduğuna inanıyoruz. Soru ve sorunlarınıza hızlı çözüm üreten ekibimiz, projelerinizi en iyi şekilde geliştirmek için tüm detaylara odaklanarak, eksiksiz bir yaşam alanı oluşturma gayreti içerisindedir.

Tasarım Uygulaması ve Son Rötuşlar

Her şey tamam ve artık son aşama olan tasarıma ait bileşenlerin ev içerisinde konumlandırılması ve tüm eksiklerin giderilmesi üzerinde çalışma gerçekleştiriyoruz. Ev içerisinde gerekli olan tadilat işlemleri, mobilya kurulumları, dekoratif geliştirmeler, özel istek ve taleplerinizi de içeren tüm uygulamalar bu aşamada yapılır. İşlemlerin ardından, hayalini kurduğunuz konuta sahip olacaksınız. Bütçenize uygun olarak tasarladığımız konutlarınız, ailenizle ve sevdiklerinizle güvenle ikamet edebileceğiniz bir yuvaya dönüşecek. Tasarımını gerçekleştirdiğimiz iç mekanlarınız, samimi ve çevreci bir anlayışla sizleri karşılayacak. 

Redecor İstanbul Tasarım Felsefesi

Ekibimiz, müşterilerimizin kişisel ihtiyaçlarını, tarzını, zevkini ve bütçesini karşılamak için mimari ve iç tasarım çalışmalarınızı özelleştirmeye büyük önem vermektedir. Tüm tasarım çalışmalarımızda imzamız olan temiz, ferah ve konforlu yaşam stilimizi ve duyarlılığımızı ortaya koyarken yaratıcılığımızı, deneyimimizi ve teknik becerimizi tam anlamıyla projeye veriyoruz. Ekibimiz, genel tasarım amacını yerine getirirken, sağlıklı yaşam ve sürdürülebilirliğe odaklanan malzeme ve ürün çeşitliliğine kaynak sağlar. Ailenizi ve evinizi güvende tutarken, yüksek kalite ve etik standartlarımızı yansıtacak malzemeleri belirlemeye büyük zaman ayırıyor ve özen gösteriyoruz.