Bize Ulaşın

Ofis Tasarımı

Çalışma alanınızı ve işinizin gerektirdiği ofisleri sanatsal ve kavramsal olarak tasarlıyoruz. Çalışanlarınıza sanatımızla ilham veriyoruz. Redecor İstanbul olarak işinizi ve gereksinimlerinizi daha yakından tanıyarak ofis ortamında verimliliği arttırmayı amaçlıyoruz. 

Yenilikçi bir kurum kültürü aynı zamanda çalışma ortamınızın görsel tasarımı için sorumluluk almak anlamına da gelir. Çekici ve ilham verici bir ortamda yaratıcılık, memnuniyet ve üretkenlik artar. Ofis iç mimarisi konusunda uzman ekibimiz, tasarım ve uygulamaya ait tüm aşamalarda müşterilerinin beklentilerinin de üstünde bir anlayışla, kapsamlı ofis projeleri ortaya koymaktadır.

Yaratıcı Ofis Tasarımı

Ofis iç mimarlık tasarımında odak noktamız, sanatsal iç tasarımlar, stüdyolar, merkezler, konferans salonları ve diğer ofis alanlarıdır. Konseptlerimiz, iç duvarlar, cepheler, zemin kaplamaları ve cam yüzeyler gibi çeşitli mekansal unsurları içermektedir. İçerisinde bulunduğumuz yüzyılın en modern ve yaratıcı ofislerini tasarlamak için mimari projelerindeki tüm detaylara önem veriyoruz. 

  • Ofisinizde hangi işi yürütüyorsunuz? 
  • Ne tür bir ortama ihtiyacınız var? 
  • İhtiyaç duyacağınız dekorasyon ürünleri hangileri?  
  • Kaç kişi çalışıyorsunuz? 

Daha onlarca farklı soruyu birlikte cevaplandırıyor, ofis iç mimarlık tasarım hizmetimizle memnuniyet duyacağınız geleneksel veya modern ofis ortamı için tüm gereksinimlerinize özel çalışmalar yürütüyoruz.

Çalışma Alanınıza Uygun Ofis Tasarımı

Ortak çalışma alanlarınız için sanatsal tasarım konseptleri geliştiriyoruz. İşbirlikçi, disiplinler arası ve yaratıcı süreçlerin potansiyelini her gün deneyimliyoruz. Bunu bireysel mekan konseptlerimiz ve sanatsal tasarımlarımızla destekliyoruz.

Sizin için farklı insanlara, mekanlara ve ihtiyaçlara uyum sağlayan bireysel bir çalışma alanı tasarımı geliştiriyor ve yaratıyoruz. Ortak çalışma, birlikte iyi çalışmak ve kendini rahat hissetmek isteyen çok çeşitli insanları bir araya getirir. Biz de ofis dekorasyonunda, sanatımızla ve benzersiz tasarım anlayışımızla buna yardımcı oluyoruz.

Ofisinizi dekore ederken bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz. Yaratıcılığın ve üretkenliğin, insanların konsantrasyon ve ilhamla çalışabilecekleri alanlar gerektirdiğine inanıyoruz. Sanatı işyeri tasarımına entegre ederek, çalışanlarınızın potansiyelini ortaya çıkarmanızı sağlıyoruz.

Üretken Ofis Tasarımı

Üretken bir çalışma kültürünü sizinle şekillendiriyoruz. Redecor İstanbul İç Mimarlık ve Tasarım olarak, insanların vakit geçirmekten keyif aldıkları yaratıcı mekanlar tasarlayarak pozitif bir kurum kültürüne katkıda bulunuyoruz. Sonuç, artan iş tatmini ve herkes için daha iyi sonuçlardır. Çünkü yaratıcı ve ferağ bir ofis alanı, yaratıcı çalışanları destekler.

Üretken ofis konseptleri, şirketin temasını, görsel sunumunu ve kültürünü yansıtmalıdır. Bireysel ofislerden bütünsel mekan konseptlerine, konferans salonlarından mini mutfaklara ve çalışanların görev yerlerine kadar hemen her yer için özgün tasarımlar ortaya koyuyoruz.

Üretkenliğin yanı sıra yaratıcılığı da destekleyen bir çalışma alanı tasarlamak önemlidir. Yeni fikirler, bir işletmenin gelişmesi ve duvarların renginden ortak çalışma alanları kurmaya kadar pek çok önemli faktörün uyum içerisinde olması için yeni kapılar aralar. 

İş yerinizi dekore etmek için iyi bir planlamadan mobilya seçimlerini yapmaya, tadilat ve kurulumu gerçekleştirmeye kadar tasarıma ait tüm süreçleri Redecor İstanbul olarak deneyimli ekibimizle birlikte tamamlıyoruz. Büyük ve küçük ofislerden hibrit çalışma ortamlarına, teknoloji ve donanım odaklı mekanlara ve kapsamlı projelere kadar hemen her çalışma ortamı için göz alıcı tasarım fikirlerini hayata geçiriyoruz.