Bize Ulaşın

Ticari Mekan Tasarımı

İşiniz ve çalışma şekliniz nasıl olursa olsun, ekibiniz ve işiniz için estetik, işlevsel ve içerisinde bulunmaktan keyif alacağınız alanlar yaratmaya kararlıyız. 

  • Kendiniz ve ekibiniz için nasıl bir çalışma alanı ön görüyorsunuz? 
  • Mobilya ve dekorasyon konusunda ne tür fikirlere sahipsiniz?
  • Resmi toplantı odaları mı yoksa gündelik ortak bir çalışma alanı mı dekore etmek istiyorsunuz?
  • Sıcak ve verimli çalışma masaları mı yoksa daha geniş veya daha minimal bir platform mu hayal ediyorsunuz?
  • Özel ofis ortamı mı yoksa açık bir iç mekan üzerinde mi çalışmamızı istiyorsunuz?
  • Ticari mekan tasarımında çalışma alanlarının işlevselliğine ek olarak mutfaklar, dinlenme alanları, spor salonları veya büfeler gibi ek iç mekan alan tasarımı gibi ihtiyaçlarınız var mı?

Ticari alan tasarımı konusunda bize bir yol haritası belirleyecek olan, tasarımda ön planda tutacağımız bu sorularınızın cevaplarını aldıktan sonra; benzersiz mobilya ve dekorasyon çalışmalarımızla etkin bir sürece imza atıyoruz. 

İç Mimar Destekli Benzersiz Ticari İç Mekan Tasarımı Hizmeti

Ofis alanlarının ihtiyaçları, işgücü ve hibrit çalışma alanlarına geçişle birlikte gelişiyor. Doğru dengeyi kurmak dikkatli bir değerlendirme gerektirir ve herkese uyan tek tasarım modeli yoktur. Redecor İstanbul ile birlikte çalışmayı tercih ettiğinizde ticari mekanlarınızda, ekibinizin gerçekten harika işler çıkarması için neye ihtiyaç duyacağınızı tespit ediyor, 

Kişiselleştirilmiş iç mimar destekli benzersiz ticari iç mekan tasarım hizmetimiz, kişisel dokunuşları desteklerken, işinizi diğerlerinden ayıran benzersiz nitelikleri de vurgular.

İster henüz yeni olan bir ticari işletme sahibi, ister yıllardır süregelen bir hizmet sunan işletme sahibi veya mevcut ofisinizi yenilemek isteyen yerel bir işletme sahibi olun, alanınızı yalnızca markanıza ve tarzınıza uyacak şekilde uyarlayarak; güven veren bir çalışma alanına sahip olmanız için tüm detaylara yer vererek ideal çalışma alanınıza sahip olmanızı sağlıyoruz.

Bir çalışma alanının asla sadece bir çalışma alanı olmadığını biliyoruz.

Çalışmak için güvenli, rahat ve keyifli bir yerin önemini anlıyoruz. Haftanızın önemli bir bölümünü geçirdiğiniz bir mekan olan ticari alanınız, sağlığınızı ve mutluluğunuzu doğrudan etkileyen önemli bir faktördür. 

Gereksinimlerinize Uygun Ticari Alan Tasarımı

Gereksinimleriniz ne olursa olsun, alanlardan etkinliklere ev sahipliği yapmaya, benzersiz çalışan olanaklarına, konforlu ve üretken çalışma alanlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için tecrübeli iş mimarlarımızın de içerisinde yer aldığı ekibimizle, sizinle birlikte çalışacağız. Birlikte işinize uygun, ekibinizin takdir ettiği ve iş gününüzü daha keyifli hale getiren bir ofis tasarlayacağız.

Ticari alanınızın tasarımında ofis mobilyaları, aydınlatma sistemleri, zemin ve duvar kaplamaları ve renk seçenekleri, dekoratif ürünler ve diğer tüm iş yeri ekipmanlarının seçimi ve optimum yerleşimi baz alınır. Buna göre alanınızı, işinize uygun olarak en iyi şekilde kullanmanız için bir genel çerçeve üzerinde durulur. Detaylar, müşterilerimizle birlikte yapacağımız görüşmelerde, karşılıklı fikir alışverişi yoluyla belirlenir. 

Ticari Mekanlarınız için Yenilikçi Tasarımlar

Ofis içi çalışmanın değişen ortamıyla, işinizin en dikkat çekici yönlerini yakalayan bir ofis alanı yaratmak her zamankinden daha önemli hale geldi. Çalışma alanınız rahat, güzel ve en önemlisi sizin ve ekibinizin gerçekte nasıl çalıştığına dair keyifli bir karaktere bürünmeli.

Günlük olarak girdiğiniz çalışma alanı, işinizin bireysel ihtiyaçlarını desteklediğinde ve yalnızca size özel olduğunda, işinizin keyif vermesi de kaçınılmaz olacaktır. Bünyesinde deneyimli iç mimarları ve çok çeşitli ortak çalışma gruplarını barındıran ekibimizin, sizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu çekici ve işlevsel alanlar sunma becerisine inanıyoruz. Bu beceri ve memnuniyet odaklı yaklaşım, Redecor İstanbul’un DNA’sında var.