Bize Ulaşın

Villa Tasarımı

Villa iç mekan tasarımı alanında müşterilerimize ev tadilatları ve yeni dekorasyon-inşaat projeleri için uzman iç mimarlarımızla destek veriyoruz. Projelendirmeden anahtar teslim kullanıma kadar tüm hizmetler, firmamız tarafından sağlanmaktadır. Her türlü villa yerleşim planına ve büyüklüğüne uygun olarak özenle gerçekleştirdiğimiz iç tasarım fikirleri, mülkünüze değer katacak uygulamalardır. 

villa tasarımı

Villa Tasarımında Uzman İç Mimarlarla Çalışın

Villa tasarımında uzman iç mimarlarla çalışarak, evinizin tamamen ihtiyaç ve zevklerinize uygun olarak tasarlanmasın sağlar. Gerek minimal tasarımlarla gerekse büyük oda ve iç mekan tasarımlarıyla yaşam alanınızın büyüklüğüne ve beğendiğiniz stillere uygun çalışmalar ortaya koyuyoruz. Villa ve benzeri mülkler için verdiğimiz bu hizmet; tasarım projelerinizi 3d çizimden tüm odalar için mobilya, duvar ve iç kapı gibi iç tasarım unsurlarının temin edilmesi ve tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesine kadar geniş bir perspektiften ele alınmaktadır.  

İç mekan dekorasyonunda alanının en iyi iç mimarlarını bünyesinde barındıran firmamız; villa proje, tasarım uygulama, danışmanlık ve özel tasarım mobilya gibi çalışmalarla sektörün öncü isimlerinden birisi konumundadır. Siz de yaşam alanlarınıza değer katmak ve evinizi çağın ötesinde dekorasyon fikirleriyle yenilemek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa İç Mekan Tasarım Unsurları

Villa tasarımında belirli bir dekorasyon stratejisi doğrultusunda, evin geneline uygun olan bir fikir üzerinde durulur. Odalar ayrı olarak birbirinden bağımsız dekore edilse de; evin genel stilinde ortak bir paydada buluşmalıdır. Bu da tüm iç mekan dekorasyon unsurları olan mobilyalar, duvarlar, renk seçimi ve zemin kaplama uygulamalarının tek bir projede ele alınmasını gerektirir. Redecor İstanbul olarak her türlü villa türü için tüm mülkü kapsayan, detaylı tasarım projeleri geliştiriyoruz. Villa tasarım hizmetlerinde ne tür çalışmalar ortaya koyuyoruz, şimdi bunları detaylandıralım.

Projeleriniz için Bir Tasarım Stratejisi ve Planı 

Projenin homojenliğini korumak için belirlenen bir strateji üzerinde durulmalıdır. Villa gibi büyük yaşam alanlarına sahip mülkler, dışarıda geçen uzun bir günün ardından ev sakinlerine huzurlu bir ortam sağlamalı, insanlara güven vermelidir. Baştan sonra ev halkının gereksinimlerine göre bir tasarım planı belirlenmeli ve uygulamaya geçmeden önce modellemesi yapılarak, son halinin nasıl göründüğü ile ilgili bilgilendirmelidir. Redecor İstanbul villa tasarım hizmetlerinde müşterilerimizin istek ve talepleri de göz önünde bulundurularak yapılan projeler, uygulama aşamasına geçmeden önce 3d (bilgisayar destekli modelleme) görünüm ile müşterinin onayına sunulur. Alternatif tasarımların 3d çizimleri üzerinde durulur ve nihai tasarım fikri, müşterinin onayı halinde hayata geçirilir.

Duvar ve Zemin Döşeme

İç tasarımın en önemli unsurlarından birisi duvar ve zemin döşemedir. Sonradan yerleştirilecek olan mobilyalar, eşyalar ve aksesuarlarla evin tasarımı tamamlanmış olur. Duvarlar için duvar kağıdı ve duvar boyası gibi dekorasyon unsurlarına yer verilebileceği gibi; zeminlerde laminant, lamine, masif gibi parke çeşitlerine ek olarak fayans, karo, PVC, vb. pek çok malzeme türünden imal edilen döşeme modellerine yer verilebilir. 

Mutfak Mobilya Tasarımı

Ev dekorasyonunda mutfağın yeri her zaman ayrıdır. Çünkü iç mimarlara göre evin kalbi mutfaktır. Zamanımızın büyük bir bölümünü mutfağa ayırdığımızı düşünürsek, bu durum hiç de şaşırtıcı olmaz. Mutfağınızı ihtiyaçlarınıza ve beğendiğiniz tasarım fikirlerine uygun mobilyalarla dekore ederek; kusursuz bir iç mekan dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Ne kadar depolama alanına ihtiyacınız var? Lavabonuzun yerden yüksekliği ne olmalı? Popüler mutfak mobilya tasarımları neler? Daha kullanışlı bir mutfak alanı nasıl oluşturulabilir? Redecor İstanbul villa tasarımı ile ideal mutfağınıza üstün tasarım özellikleriyle sahip olabilirsiniz. 

Villa İç Kapı Tasarımı

Villa gibi büyük yapılar için kapı tasarımı konusunda son derece seçici olunmalı ve uygulama, uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirilmelidir. Herhangi bir oda kapısının (özellikle oturma odası, mutfak, banyo gibi ortak kullanım alanları) günde kaç kez açılıp kapandığını ve genel yapı görünüme nasıl bir dekoratif katkı sunduğunu bir düşünün. Villanızın tasarımında detayları kaçırmamak ve diğer iç tasarım unsurlarını tamamlayacak bir model fikri üzerinde durmak için firmamızdan iç mimar desteği alabilirsiniz. Onlarca farklı stili birçok farklı mobilya malzemesi ile iç kapılarınızda hayata geçiriyor, konfor ve kalite odaklı tasarımlarla evinizi özelleştiriyoruz.

Villa Tasarımında Çok Yönlü-Kusursuz Tadilat

Redecor İstanbul olarak villa tasarımı projelerinde profesyonel tadilat hizmetleri sunuyoruz. Tüm odalarınız için mobilya, duvar, zemin, aydınlatma, iç kapı, vb. tasarım unsurlarını deneyimli ekibimizle istekleriniz doğrultusunda dekore ediyoruz. Henüz tasarım projelendirme aşamasında üzerinde durduğumuz tüm fikirlerini belirlediğimiz ölçülerle hayata geçiriyoruz. Konforunuz ve ihtiyaçlarınız için özel olarak yapılan tadilat çalışmaları sonunda beklentilerinizin de ötesinde bir yaşam alanına sahip olacaksınız. 

Benzersiz Villa Tasarım Fikirleri

Villalar genellikle büyüktür ve dekore edilmesi oldukça zor olabilir, bu nedenle iç tasarım hayati önem taşır. Birçok ev sahibi minimalist bir yaklaşımı tercih eder, ancak bu her zaman iyi bir fikir değildir. Minimalizm boşluğa ve sıkıcı bir ortama yol açabilir. Davetkar bir atmosfer yaratmak ve villanızı öne çıkarmak için büyük kontrastlar ve renkler arasında bir denge gereklidir. Ayrıca odaların işlevsel gereksinimlerini de dikkate almak önemlidir.

Sektörün en iyi iç mimarlarıyla birlikte çalışan iç mimarlık ve tasarım firmamız, modern ve klasik tarzlardan avangart, rustik ve çiftlik evi tarzlarına kadar villalarınız için zevkinizi yansıtan uygulamalar ortaya koymaktadır. Geniş ürün ve model çeşitliliği, zengin renk seçenekleri ve benzersiz tasarım fikirleriyle zaman geçirmekten keyif alacağınız yaşam alanları oluşturuyoruz.