Bize Ulaşın

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Anahtar teslim ev tadilatı işlemi, ev için tadilat olması gereken tüm yerlerin baştan aşağı yenilenmesidir. Genel olarak eski evlerin yenilenmesi yeni evlerin daha güzel tasarımlara sahip olması amacıyla yapılan işlemlerdir. Ev sahiplerinin yapmak istedikleri değişikliklere göre tadilat işleri şekillenir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ne Kadar Sürer

Anahtar teslim ev tadilatında dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Kullanılacak malzemenin kalitesi, usta seçimi, tasarımın tam olarak benimsenmesi çok önemlidir. Ayrıca ev tadilatı işleriyle birlikte zaman doğru orantıda ilerlemelidir.

Peki ev tadilatı kaç gün sürer? Müşterilerin en sık sorduğu sorulardan biri de budur. Anahtar teslim ev tadilatı süresi evin durumuna bağlı olarak değişmektedir. Su tesisat işleri, elektrik işleri, mutfak dolapları ve ahşap imalatlar, fayans ve kalebodur işleri, laminat parke, kapı pencere yenileme gibi işlemler 15-25 gün arası sürmektedir.

Yapılacak projenin büyüklüğüne, kullanılacak malzemelerin niteliğine ve evin durumuna göre anahtar teslim tarihi değişir. Redecor İstanbul firmamızı tercih etmeniz halinde evlerinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilir ve en kısa zamanda muhteşem tasarımdaki yeni evlerinize sahip olabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan muhteşem tasarımdaki mutfak dolaplarını, iç kapıları tercih ederek evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Ev Tadilat Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ev tadilat dekorasyonu uzun süre aynı evde yaşıyorsanız kaçınılmaz bir durum haline gelir. Bulunduğumuz evler zamanla yıpranmaya başlar. Kapılar kapanmamaya, musluklar akmaya parkeler yıpranmaya başlar. Bu gibi durumlar evimizdeki konforun zamanla azalmasına yol açar. Bunun önlenmesi için de muhakkak ev tadilatı ve dekorasyonun yapılması gerekir. Peki tüm bu işler nasıl işler? Şimdi kısaca ev dekorasyonunun nasıl olması gerektiğinden bahsedelim.

Ev tadilatı ve dekorasyonunu yapmadan önce evlerimizin ne gibi ihtiyaçları olduğunu belirlememiz gerekir. İhtiyaçların tespit edilmesi bütçenizi belirlemede yardımcı olacaktır. Değişiklik yapılacak odadaki eşyaları kutulayarak çıkarabilirsiniz. Böylece tadilat sırasında çıkacak toz ve kirden eşyalar etkilenmemiş olur. Delme işlemleri tam olarak bitmeden detaylı temizlik yapılmaması gerekir. Ayrıca tadilat ve dekorasyon işlemleri yapılırken ustaların yanında olmanız yol gösterme açısından yardımcı olacaktır.

Ev Tadilat Dekorasyonu Kaç Gün Sürer?

Ev tadilat dekorasyon süresi yapılacak tadilatlara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin duş kabini, mobilya, dolap vb. etkenlerden kaynaklı uzun sürebilmektedir. Aynı zamanda malzemelerin üretimine bağlı olarak da ev tadilat ve dekorasyon süresi değişmektedir. Evin boş veya eşyalı olması da bu süreci etkilemektedir. Ortalama büyüklükteki boş evin tamamen yenilenmesi 20-25 gün arası sürerken mobilyalı bir evin yenilenme süresi 30-35 gün sürebilir.

Ayrıca seçilecek ustaların da bu sürecin belirlenmesi için büyük bir önemi vardır. Ustalarımız zamanında gelerek özverili bir şekilde çalışırsa ev tadilatı ve dekorasyonu daha kısa sürede tamamlanabilir. Tadilat işleri büyük bir önem ister. Referanslı ustalarla iş birliği yapmak çok önemlidir. İşin gerektiğinden fazla uzaması işlerin düzgün gitmediği anlamına gelir.