Bize Ulaşın

Lake Mutfak Dolapları

Lake mutfak dolapları, depolama alanı sağlamasının yanı sıra evinize ve size birçok farklı avantaj sağlar. Mutfak dolapları bir depolama alanı olmasının yanı sıra tasarım açısından da son derece önemlidir. Eğer bir lake mutfak dolabı seçimi yaparsanız hem oldukça şık bir tasarıma hem de dayanıklı bir ürüne sahip olabilirsiniz.

lake mutfak dolapları

Lake mutfak dolapların son derece dayanıklı ve estetik olması, mutfaklarda yaygın biçimde kullanılan bir seçenek haline gelmesini sağlamıştır. Mutfağınızı yenilerken böylesi bir seçim yapmak, birçok sorunu çözmenin en ideal yolu olacaktır.

Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri

Lake mutfak dolaplarının en önemli özelliklerinden biri çok çabuk kuruyan bir cilaya sahip olmasıdır. Bu dolapları oda sıcaklığında kullandığınızda 15 dakika gibi kısa bir sürede kuruyacaktır.

Lake mutfak dolabı, oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sayede oldukça uzun ömürlü bir kullanıma imkânı sunar. Lake dolaplar, mutfaklarınıza oldukça şık bir görünüm kazandırır. Tasarımsal olarak göz alıcı bir güzelliği bulunan dolaplar aynı zamanda uzun yıllar boyunca sararma ve solma problemi de yaşamamaktadır. Bir diğer önemli özelliği ise sararma ve solma gibi bir durum oluşmaya başlasa dahi, lake boya ile boyayabilmenizdir. Bu sayede mutfak dolaplarının gövdesini değiştirmeden adeta yeni bir dolaba kavuşabilirsiniz. Bu durum yeni bir dekorasyon yaratmak istediğinizde önemli avantajlar sunacaktır.

Bu dolapların temizliği de son derece basittir. Ilık su ve nemli bir bezle lake dolapları rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Lake kaplama dolapların bir başka özelliği ise sunduğu uzun ömürlü kullanım, basit temizleme ve şık bir görünüm avantajlarına karşın son derece uygun fiyatlara sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra mutfak dolaplarından yaygın olarak kullanılan boya lake olarak karşınıza çıkacaktır. Lake kapaklar bu boyalar sayesinde size birçok avantaj sağlar.

Lake Mutfak Dolabı Modelleri

Lake mutfak dolaplarının en önemli özelliklerinden biri de çok sayıda modele sahip olmasıdır. Model çeşitliliğinin yaratılmasında hem stil özellikleri hem de renkler önemli bir rol oynamaktadır. Mutfaklarda lake dolapların yaygın olarak tercih edilme sebeplerinden biri de geniş model yelpazesidir.

Lake mutfak dolabı modelleri açısından üç farklı ana kategoriden bahsedilebilir. Bunlar mat, orta parlak ve yüksek parlak modellerdir. Her bir kategoride çok farklı tasarımlara ve renklere sahip dolaplar bulmanız mümkündür. Mat lake mutfak dolabı son yılların popüler seçeneklerinden biridir. İç tasarımın öne çıkmasını istiyorsanız, mat tonları kullanmanız ideal olacaktır. İkinci kategoride ise orta parlak kale mutfak dolapları yer almaktadır. Bu kaplama en çok tercih edilen seçenektir. Aynı zamanda standart olarak bu modeller tavsiye edilmektedir. Orta parlaklığa sahip dolaplar, çok fazla parlaklık vermeden dolapların tonunu vurgulayabileceğiniz bir dekorasyon imkânı sunar. Yüksek parlaklıktaki lake mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Bu modellerde dolap kapağı son derece parlak ve göz alıcıdır. Bununla birlikte tozu ve kiri daha kolay gösterebileceğini unutmamalısınız. Bu sebeple bu modeller her ne kadar göz alıcı olsalar da daha fazla temizlik gerektirirler.

Lake mutfak dolabı modelleri boyut olarak da farklılaşmaktadır. Bununla birlikte ister küçük isterse büyük olsunlar, son derece çekici bir görünüm sağlarlar. Lake mutfak dolaplarında renk olarak genellikle beyaz tonlar tercih edilir. Bununla birlikte geniş bir renk skalası sizleri beklemektedir. İstediğiniz renk lake mutfak dolabını tercih edebilirsiniz. Bu da model çeşitliliğine yansımaktadır.

Lake Mutfak Dolaplarının Avantajları

Lake mutfak dolabı modelleri, mutfağınıza çağdaş ve modern bir görünüm kazandırır. Bunun yanı sıra mutfağınızda size pratiklik kazandırır. Ham MDF üzerine çok katmanlı boyalı kaplama, çizilmelere karşı da son derece dayanıklıdır.

Lake mutfak dolapları, özellikle modern mutfak dekorasyonları için harika bir seçenektir. Bununla birlikte geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Mat yüzeye sahip dolaplar, oldukça sakinleştirici ve yatıştırıcı bir görünüme sahiptir. Eğer mat bir seçenek tercih edecekseniz, birden fazla bitiş rengi ile mutfağınıza farklılık ve dinamiklik kazandırabilirsiniz. Mat tonların tercih edilmesi aynı zamanda uyum açısından önemli avantajlar sunacaktır.

Mat lake mutfak dolaplarının yanı sıra parlak dolapları da tercih edebilirsiniz. Bu dolaplar işlevselliğinin yanı sıra oldukça dikkat çekici seçeneklerdir. Yansıtıcı özelliğe sahip bu modeller alanı daha büyük ve açık gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra parlak lake modeller mutfaklarda derin ve koyu renkler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Lake mutfak dolapları son derece dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca bu dolapları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bakımları da son derece kolaydır. Nemli bir mikrofiber yardımıyla lake dolabın tamamını kolayca temizleyebilirsiniz.

Lake Mutfak Dolabı Fiyatları

Lake mutfak dolapları uzun ömürleri, şık tasarımları ve geniş model yelpazeleriyle dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra fiyatları da son derece cazip ürünlerdir. Lake mutfak dolabı fiyatını belirleyen bazı faktörler vardır. Bu faktörlerin başında ise miktar gelmektedir. Dolap miktarı arttıkça, malzeme kullanımı da artacağından fiyatlarda da bir yükselme gözlemlenebilir.

Bunun yanı sıra işçilik, renk, kaç kat lake boya olduğu ve dolapların stili gibi bazı faktörler de fiyatları etkilemektedir. Siz de uygun fiyatlara lake mutfak dolaplarına sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Redecor İstanbul ve İç Mimarlık olarak, mutfağınızı en güzel şekilde dizayn ediyor ve sizin için en kaliteli lake mutfak dolaplarını tercih ediyoruz.